Tacikçe Tercüme

Tacikçe Türkçe, Türkçe Tacikçe, diğer dillerden Tacikçeye ve Tacikçeden diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

Tacikçe tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan ve anadili Tacikçe olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. Tacikçe tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara Tacikçe Tercüme ve Kızılay Tacikçe Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli tacikçe tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Tacikçe Tercume, Tacikçe Yeminli Tercüme, Ankara Tacikçe Yeminli Tercüme, Kızılay Tacikçe Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve Tacikçe Yeminli Tercümanlarımız ile Tacikçe Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin tacikçe yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde tacikçe yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay Tacikçe Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin Tacikçe Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz Tacikçe Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı Tacikçe Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın tacikçe tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için Tacikçe Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı Tacikçe Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı Tacikçe Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken Tacikçeden Türkçeye , Türkçeden Tacikçeye, diğer dillerden Leyçeye ve Tacikçeden diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip Tacikçe Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için Tacikçe Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin Tacikçe Yeminli Tercümesi deneyimli Tacikçe Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda Tacikçe Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara Tacikçe Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "tacikçe tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin tacikçe proofreading / tacikçe son okuma işlemi yapılabilmektedir. Tacikçe Proofreading / Tacikçe Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili tacikçe olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın tacikçe tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için Tacikçe Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı Tacikçe Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı Tacikçe Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "Tacikçe Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.