Osmanlıca Tercüme

Osmanlıca Türkçe, Türkçe Osmanlıca, diğer dillerden Osmanlıcaya ve Osmanlıcadan diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

Osmanlıca tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan ve anadili Osmanlıca olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. Osmanlıca tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara Osmanlıca Tercüme ve Kızılay Osmanlıca Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli osmanlıca tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Osmanlıca Tercume, Osmanlıca Yeminli Tercüme, Ankara Osmanlıca Yeminli Tercüme, Kızılay Osmanlıca Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve Osmanlıca Yeminli Tercümanlarımız ile Osmanlıca Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin osmanlıca yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde osmanlıca yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay Osmanlıca Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin Osmanlıca Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz Osmanlıca Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı Osmanlıca Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın osmanlıca tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için Osmanlıca Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı Osmanlıca Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı Osmanlıca Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken Osmanlıcadan Türkçeye , Türkçeden Osmanlıcaya, diğer dillerden Osmanlıcaya ve Osmanlıcadan diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip Osmanlıca Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için Osmanlıca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin Osmanlıca Yeminli Tercümesi deneyimli Osmanlıca Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda Osmanlıca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara Osmanlıca Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "osmanlıca tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin osmanlıca proofreading / osmanlıca son okuma işlemi yapılabilmektedir. Osmanlıca Proofreading / Osmanlıca Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili osmanlıca olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın osmanlıca tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için Osmanlıca Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı Osmanlıca Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı Osmanlıca Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "Osmanlıca Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.