Moğolca Tercüme

Moğolca Türkçe, Türkçe Moğolca, diğer dillerden Moğolcaya ve Moğolcadan diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

Moğolca tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan ve anadili Moğolca olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. Moğolca tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara Moğolca Tercüme ve Kızılay Moğolca Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli mogolca tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Moğolca Tercume, Moğolca Yeminli Tercüme, Ankara Moğolca Yeminli Tercüme, Kızılay Moğolca Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve Moğolca Yeminli Tercümanlarımız ile Moğolca Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin mogolca yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde mogolca yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay Moğolca Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin Moğolca Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz Moğolca Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı Moğolca Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın mogolca tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için Moğolca Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı Moğolca Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı Moğolca Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken Moğolcadan Türkçeye , Türkçeden Moğolcaya, diğer dillerden Moğolcaya ve Moğolcadan diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip Moğolca Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için Moğolca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin Moğolca Yeminli Tercümesi deneyimli Moğolca Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda Moğolca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara Moğolca Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "mogolca tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin mogolca proofreading / mogolca son okuma işlemi yapılabilmektedir. Moğolca Proofreading / Moğolca Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili mogolca olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın mogolca tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için Moğolca Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı Moğolca Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı Moğolca Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "Moğolca Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.