Kürtçe Tercüme

Kürtçe Türkçe, Türkçe Kürtçe, diğer dillerden Kürtçeye ve Kürtçeden diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

Kürtçe tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan ve anadili Kürtçe olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. Kürtçe tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara Kürtçe Tercüme ve Kızılay Kürtçe Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli kürtçe tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Kürtçe Tercume, Kürtçe Yeminli Tercüme, Ankara Kürtçe Yeminli Tercüme, Kızılay Kürtçe Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve Kürtçe Yeminli Tercümanlarımız ile Kürtçe Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin kürtçe yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde kürtçe yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay Kürtçe Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin Kürtçe Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz Kürtçe Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı Kürtçe Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın kürtçe tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için Kürtçe Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı Kürtçe Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı Kürtçe Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken Kürtçeden Türkçeye , Türkçeden Kürtçeye, diğer dillerden Leyçeye ve Kürtçeden diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip Kürtçe Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için Kürtçe Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin Kürtçe Yeminli Tercümesi deneyimli Kürtçe Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda Kürtçe Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara Kürtçe Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "kürtçe tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin kürtçe proofreading / kürtçe son okuma işlemi yapılabilmektedir. Kürtçe Proofreading / Kürtçe Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili kürtçe olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın kürtçe tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için Kürtçe Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı Kürtçe Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı Kürtçe Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "Kürtçe Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.