İtalyanca Tercüme

İtalyanca Türkçe, Türkçe İtalyanca, diğer dillerden İtalyancaya ve İtalyancadan diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

İtalyanca tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan ve anadili İtalyanca olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. İtalyanca tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara İtalyanca Tercüme ve Kızılay İtalyanca Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli italyanca tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara İtalyanca Tercume, İtalyanca Yeminli Tercüme, Ankara İtalyanca Yeminli Tercüme, Kızılay İtalyanca Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve İtalyanca Yeminli Tercümanlarımız ile İtalyanca Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin italyanca yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde italyanca yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay İtalyanca Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin İtalyanca Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz İtalyanca Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı İtalyanca Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın italyanca tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için İtalyanca Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı İtalyanca Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı İtalyanca Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken İtalyancadan Türkçeye , Türkçeden İtalyancaya, diğer dillerden İtalyancaya ve İtalyancadan diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip İtalyanca Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için İtalyanca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin İtalyanca Yeminli Tercümesi deneyimli İtalyanca Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda İtalyanca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara İtalyanca Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "italyanca tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin italyanca proofreading / italyanca son okuma işlemi yapılabilmektedir. İtalyanca Proofreading / İtalyanca Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili italyanca olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın italyanca tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için İtalyanca Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı İtalyanca Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı İtalyanca Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "İtalyanca Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.