İspanyolca Tercüme

İspanyolca Türkçe, Türkçe İspanyolca, diğer dillerden İspanyolcaya ve İspanyolcadan diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

İspanyolca tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan veya anadili İspanyolca olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. İspanyolca tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara İspanyolca Tercüme ve Kızılay İspanyolca Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli ispanyolca tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara İspanyolca Tercume, İspanyolca Yeminli Tercüme, Ankara İspanyolca Yeminli Tercüme, Kızılay İspanyolca Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve İspanyolca Yeminli Tercümanlarımız ile İspanyolca Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin ispanyolca yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde ispanyolca yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay İspanyolca Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin İspanyolca Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz İspanyolca Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı İspanyolca Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın ispanyolca tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için İspanyolca Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı İspanyolca Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı İspanyolca Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken İspanyolcadan Türkçeye , Türkçeden İspanyolcaya, diğer dillerden Leyçeye ve İspanyolcadan diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip İspanyolca Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için İspanyolca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin İspanyolca Yeminli Tercümesi deneyimli İspanyolca Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda İspanyolca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara İspanyolca Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "ispanyolca tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin ispanyolca proofreading / ispanyolca son okuma işlemi yapılabilmektedir. İspanyolca Proofreading / İspanyolca Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili ispanyolca olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın ispanyolca tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için İspanyolca Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı İspanyolca Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı İspanyolca Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "İspanyolca Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.