Ermenice Tercüme

Ermenice Türkçe, Türkçe Ermenice, diğer dillerden Ermeniceye ve Ermeniceden diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

Ermenice tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan ve anadili Ermenice olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. Ermenice tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara Ermenice Tercüme ve Kızılay Ermenice Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli ermenice tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Ermenice Tercume, Ermenice Yeminli Tercüme, Ankara Ermenice Yeminli Tercüme, Kızılay Ermenice Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve Ermenice Yeminli Tercümanlarımız ile Ermenice Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin ermenice yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde ermenice yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay Ermenice Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin Ermenice Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz Ermenice Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı Ermenice Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın ermenice tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için Ermenice Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı Ermenice Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı Ermenice Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken Ermeniceden Türkçeye , Türkçeden Ermeniceye, diğer dillerden Leyçeye ve Ermeniceden diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip Ermenice Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için Ermenice Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin Ermenice Yeminli Tercümesi deneyimli Ermenice Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda Ermenice Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara Ermenice Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "ermenice tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin ermenice proofreading / ermenice son okuma işlemi yapılabilmektedir. Ermenice Proofreading / Ermenice Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili ermenice olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın ermenice tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için Ermenice Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı Ermenice Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı Ermenice Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "Ermenice Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.